Crawford County Sheriff’s Department

4235 Alma Highway Van Buren, AR 72956
Phone: 479-474-2261    Fax: 479-471-3264

Inmates

Last Name
First Name

Inmate Name Race Sex Show Details
ACOSTA, PEDRO EDUARDO H MALE
ADAMS, ISAAC EMERY W MALE
ADAMS, JUSTIN KYLE W MALE
ALLEN, TIMMY RAY W MALE
ALLISON, JACOB AUSTIN W MALE
AMES, STANLEY JOE W MALE
ANAYA, JOSE BENITO H MALE
ANAYA, RAMON SANCHEZ H MALE
ARNOLD, DARIUS TUJUAN B MALE
ATWELL, MATTHEW SHANE W MALE
AUSTIN, TEXAS PELLY W MALE
BAILEY, ANDREW PHILLIP W MALE
BAKLEY, CHRISTOPHER THOMAS W MALE
BALL, DONALD LEE W MALE
BALL, KALEIGH BETH WHITE FEMALE
BARNES, DONALD EARL W MALE
BASS, JESSE JOSEPH W MALE
BASSETT, JOSEPH CARL W MALE
BEACHEM, CLARENCE EDWARD B MALE
BEENE, CORTNEY JEVON B MALE
BEESON, JEANNIE MARIE W FEMALE
BELL, JUSTIN DEWAYNE W MALE
BELLUCIO, TARYN CATHERINE W FEMALE
BELT, DARWIN KEITH W MALE
BISHOP, BILLY DALE W MALE
BLAIN, MATTHEW ROLAND W MALE
BLANTON, DUSTIN WILLIAM RAY W MALE
BLYTHE, BRANDON JAY W MALE
BORING, KRYSTIN NICHOLE W FEMALE
BOWLES, JUSTIN CLAY W MALE
BOWMAN, CHRISTOPHER JASON B MALE
BOYD, DARRELL DEWAYNE W MALE
BRANDENBURG, LAWRENCE HENRY W MALE
BRESSMAN, ZACHARY THOMAS W MALE
BREWER, JAMES MICHAEL W MALE
BREWER, RHONDA RACHELLE W FEMALE
BRIDGES, JOSHUA JEROME B MALE
BROOKS, DANIEL EDWARD W MALE
BROOKS, KRISS NOEL W MALE
BROWN, BOBBY DEWAYNE W MALE
BROWN, MISTI DARLENE W FEMALE
BRUMLEY, GARRETT WAYNE W MALE
BRUMLEY, MICHAEL BRUCE W MALE
BUCHANAN, TYLER E W MALE
BURCHAM, CHRISTOPHER LEE W MALE
BURCHAM, JUSTIN LEE W MALE
BURKETT, DAVID EDWARD W MALE
BURTON, ZACHARY ALLEN W MALE
BUTRY-WESTON, TAYLOR BETHANY WHITE FEMALE
CANADY, MASON ANDREW W MALE
CARDOZA, DAVID ANTHONY W MALE
CARRIER, DEVIN LUKE W MALE
CARTER, KATHRYN DELORES W MALE
CARTER, TYLER JOE W MALE
CHANCE, DESIRAE JEWEL SHARIE W FEMALE
COLLINS, AUSTIN LEE W MALE
COMBS, JUSTIN LEE W MALE
CORLEY, DAVID WAYNE W MALE
COWAN, JOSEPH DANIEL W MALE
CROCKER, TERRANCE KEITH ALLEN W MALE
CROSS, CODY LEE W MALE
CRUISE, AARON CHRISTOPHER D W MALE
DAVIS, CHRISTOPHER DELVON B MALE
DAVIS, DWAUN DARSELL B MALE
DAWSON, BRITANY RENEE W FEMALE
DELP, OLIVER JEFFERSON W MALE
DIAMOND, ADAM BLAKE W MALE
DILLARD, KEVIN DEWAYNE W MALE
DOUGLAS, PLEIADES URIAH LEE W MALE
DOYLE, JOHNATHAN RANDALL W MALE
DRAPER, DONOVAN CHAZ W MALE
DUNNING, CODY RAY W MALE
EALY, DORIAN FOX W MALE
EALY, TREVOR ASHTON W MALE
ENGLE, JUSTIN CHARLES W MALE
ESTRELLA, MIGUEL ANGEL H MALE
EVANS, KELDRICK CARNELL B MALE
EVERETTS, ALEX ZECHARIAH H MALE
FAUSSETT, MARANDA GAIL W FEMALE
FISHER, JESSE DON W MALE
FLANAGAN, PRESLEY JAY W MALE
FORREST, GUY EDWARD W MALE
FOX, MICHELLE HUGHES W FEMALE
FROM, WILLIAM RICHARD W MALE
GALLAGHER, THOMAS EDWARD W MALE
GANN, JESSE LEE W MALE
GARCIA, JOSHUA ELIAS H MALE
GATEWOOD, ROBERT SHANE W MALE
GILLIAM, KEVIN LEROY W MALE
GILMORE, CHRISTOPHER MICHAEL W MALE
GLANTON, COLTON THOMAS W MALE
GOFF, SHAWN DARREN W MALE
GORDON, ANTHONY CHRISTOPHER B MALE
GORDON, SEAN ALLEN W MALE
GREEN, BILLY JOE W MALE
GREENFIELD, DENTON LEE W MALE
GREGORY, JAMES RUSSELL W MALE
GRIFFIN, PATRICK NEAL W MALE
GRISBY, QUINCY MARTEZ B MALE
HAGAR, JEFFERY WAYNE W MALE
HAGY, THOMAS DAVID W MALE
HANNAFORD, DAVID CHAD W MALE
HARDESTY, BRITTANY TENILLE W FEMALE
HARDIE, CHRISTOPHER LEE W MALE
HARRIS, WILLIAM EARL W MALE
HARRISON, ANTHONY RYAN W MALE
HICKEY, JESSICA MICHELE W FEMALE
HICKMAN, DAVID EDGAR WHITE MALE
HOLSON, RAYMOND VAN W MALE
HOOVER, BILLY JOE W MALE
HOWARD, JESSICA ANN WHITE FEMALE
HOWELL, BRANDIE DANIELLE W FEMALE
HUFF, TARA LEAH W FEMALE
HUNTER, MICHAEL RAY w MALE
IVY, TYLER RAY W MALE
JACKSON, ANDREW  W MALE
JACKSON, KEITHAN ATRAYL B MALE
JAIMES, ABRAHAM EMMANUAL H MALE
JANES, MARK JUSTIN W MALE
JASMIN, SCOTTY EMMANUEL H MALE
JIMENEZ, DORIAN  U MALE
JOHNSON, JERMIAL N B MALE
JOHNSON, ROBYN LEE W FEMALE
JONES, DESTINY MICHELLE W FEMALE
JONES, JOHN PAUL W MALE
KELLY, BILL RAY W MALE
KINNEY, SKYLAR ANTHONY ADAM W MALE
KOSIER, JUSTIN LYNN W MALE
KRECKER, JAMES E W MALE
LANE, LINCOLN ROSS W MALE
LASTER, BYRUM EZEKIEL W MALE
LAXSON, ABRAHAM CHIAM W MALE
LEAR, ROBERT LLOYD W MALE
LEARUE, TIMOTHY WAYNE W MALE
LEE, SCOTT CHRISTOPHER W MALE
LENIK, DANIEL D W MALE
LEWIS, NACONA LYNN W FEMALE
LEWIS, TEQUILLA LATOYA B FEMALE
LIGGON, LEONIA MARIE W FEMALE
LITTLE, LESLIE CHARLOTTE W FEMALE
LIVINGSTON, JUSTIN ALLEN W MALE
LOUK, JAYCE BYRON W MALE
LYNCH, JOHN DAVID W MALE
LYNCH, MICHAEL ALLEN WHITE MALE
MARLAR, KEVIN WAYNE W MALE
MARRONE, QUINTEN AUGUSTUS W MALE
MARSHALL, SHAWN CHRISTOPHER W MALE
MARSTON, RICKY LEE W MALE
MASHBURN, BLAKE HAYDEN W MALE
MATEVIA, AARON JOSEPH W MALE
MCALISTER, SKEETER JOE W MALE
MCCURLEY, DAVID ANTHONY B MALE
MCKELLAR, TYLER RAY WHITE MALE
MEADOWS, ZACHARY ROSS W MALE
MILLARD, EVA MAE W FEMALE
MILLER, JOSEPH DEWAYNE W MALE
MILLER, TAYLOR RAY CHRISTIAN W MALE
MILLIRON, JAMES ALLEN W MALE
MINTZE, JAMES EDWARD B MALE
MOLTON, WILLIAM DAVID W MALE
MONTGOMERY, ISAAC DAVIS W MALE
MOODY, JACOB LEE W MALE
MOORE, DJ TRIVELLE B MALE
MOORE, ROBYN RENEE W FEMALE
MORGAN, JEFFREY DEWAYNE W MALE
MORGAN, JESSE THURMAN W MALE
MORRIS, WILLIAM MICHAEL W MALE
MORSE, MONICA NICOLE W FEMALE
MURDERS, FRANKLIN KYLE W MALE
MURPHY, DAKILA EMONEE B FEMALE
NANCE, MARK THOMAS W MALE
NEEDHAM, JERRY WAYNE W MALE
NETTNIN, KEVIN ERWIN W MALE
NEWTON, EARL RAY WHITE MALE
NEWTON, GEORGE JACKSON W MALE
NIETERT, AMANDA RACHELLE W FEMALE
OQUINN, GEORGE MARION W MALE
PARHAM, CORY DAVID W MALE
PARKS, KRISTOPHER ORION W MALE
PAYNE-FITZGERALD, DARLENE MICHELLE W FEMALE
PENNEY, JESSICA RHIANNON W FEMALE
PETTIES, ANTHONY C B MALE
PHILLIPS, MARVIN GENE W MALE
PIXLEY, BOBBY QUENCE W MALE
POLK, TOM DANIEL W MALE
PRESCOTT, TYLER DARREL W MALE
PRIEST, TRISTEN LOYD B MALE
RAKHSHANI, MINA M W FEMALE
RAMIREZ, MIGUEL ANGEL W MALE
REDWAY, TREALYN DYVOE I MALE
RENNER, AUDREY KAY W FEMALE
REYES, JAMIE M WHITE MALE
RICHMOND, BRIAN KEITH W MALE
RIDENOUR, BRIAN CURTIS W MALE
ROAM, TIMOTHY TYLER W MALE
ROBINSON, CHARLENE WENDY W FEMALE
ROBINSON, CHELSEA NICOLE B FEMALE
ROE, TIMOTHY MICHAEL W MALE
ROLING, MARCUS SLADE W MALE
ROSSER, CHARLES RONALD W MALE
RUSSELL, COREENA MARIE W G
RUSSELL, LEON DANIEL W MALE
SANDERS, NATASHA JEAN W FEMALE
SANDERS, SETH DANIEL W MALE
SANFORD, MICHAEL WAYNE W MALE
SAYVONGSA, DETRAI XAVILLE A MALE
SCHWAB, MICHAEL JASON WHITE MALE
SCOTT, ANDREW TYLER EUGENE W MALE
SCOTT, CHRISTOPHER BRIAN W MALE
SHARP, MARLANA  P FEMALE
SHATSWELL, RUSH DAGANE W MALE
SHAVALIER, TROY JUSTIN W MALE
SHIPP, STEVEN LEE W MALE
SHORES, ROBBY HOWARD W MALE
SILVERMAN, JULIUS RAY B MALE
SIMS, WILLIAM CODY W MALE
SLACK, ZACHARY DALTON W MALE
SMITH, BRYAN DALE W MALE
SMITH, DEVONTA MAURICE B MALE
SMITH, LUCY LUCILLE W FEMALE
SPENCER, KIRK PATRICK W MALE
STACEY, MICHAEL LEE W MALE
STANLEY, CHARLES JAMES B MALE
STEVENS, BRANDON LEE W MALE
STEWARD, REX COLE W MALE
STEWART, ETHAN ALLEN W MALE
STILES, SLATE BOWMAN W MALE
STOUT, NATHANIEL RAY W MALE
STRICKLAND, NICHOLAS TODD W MALE
STURDIVANT, BRANDON K W MALE
TAYLOR, JUSTIN DANIEL W MALE
TAYLOR, MEGAN SHAREE W FEMALE
THOMAS, JACKIE LEE W MALE
THOMAS, TYLER SHANE W MALE
THOMPSON, DAMON VIRGIL W MALE
THOMPSON, KALA LACOLE W FEMALE
TOWNSEND, DUSTIN ROBERT W MALE
VANBRUNT, LISA MARIE W FEMALE
VANMATRE, RYAN MAJOR W MALE
VARNELL, JIMMY ROGERS W MALE
VASQUEZ, MARCUS ALEXANDER H MALE
WAGNER, JACKSON COLE W MALE
WALLIS, LAURA AMANDA W FEMALE
WATERS, CORNELIUS KENTRE B MALE
WEAVER, LARRY HARLIN W MALE
WEBER, JEREMY DANIEL W MALE
WEEKS, MILES KENT W MALE
WELSH, CORY ALAN W MALE
WHITSETT, JACOB RILEY W MALE
WHITSON, RYAN JAMES W MALE
WILEY, DILLON KENNETH W MALE
WILHITE, JERRIED BURNELL W MALE
WILKINSON, WOODSON ANTHONY W MALE
WILLIAMS, DEDRICK FUNDA B MALE
WILLIAMS, MONIQUE CHERIESE P FEMALE
WILLIAMS, NANCY NICOLE B FEMALE
WILLIAMS, VALERIE GAIL WHITE FEMALE
WILLIS, KEITH TREMAYNE B MALE
WOLTERS, NOEL CHRISTOPHER W MALE
WOOD, SARAH CHRISTINE W FEMALE
WORKMAN, JEFFERY ALLEN WHITE MALE
WRIGHT, BENJAMIN SCOTT W MALE
WRIGHT, TERRANCE DEION B MALE
ZAMORA-NUNEZ, EDGAR  H MALE
Last Updated: 10/25/2020 1:30:01 PM

You're Visitor #: 1,483